O NAS

Nasze Kancelarie to gwarancja usług prawnych na najwyższym poziomie świadczonych w oparciu o starannie wypracowane standardy poparte szeroką wiedzą, doświadczeniem, zaangażowaniem i pasją. Przykładamy wagę nie tylko do kompetencji zawodowych, ale również interpersonalnych, oferując tym samym usługi spełniające wszelkie kryteria kultury biznesowej. Każdy sukces budujemy w oparciu o zróżnicowane doświadczenia naszego zespołu, które w połączeniu z mocno ugruntowaną wiedzą, profesjonalizmem oraz ponadprzeciętnymi standardami skuteczności zapewniają maksymalne bezpieczeństwa podejmowanych działań oraz szybką realizację obranych na starcie celów. Do wszystkich powierzanych nam spraw podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Zarówno czas, jak i metody działania dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta. Pracujemy w sposób zorganizowany, systematyczny i uporządkowany starając się na każdym kroku budować opartą na wzajemnym zaufaniu relację z klientem.

Odszkodowania, prawo pracy i nie tylko

Świadczymy kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych, jednoosobowych działalności gospodarczych i podmiotów korporacyjnych. Zajmujemy się obsługą spraw z zakresu prawa cywilnego, koncentrując się przede wszystkim na postępowaniach o odszkodowania, w tym odszkodowania od sprawców wypadków, odszkodowania za błędy medyczne oraz za najem pojazdu zastępczego. Podążając w ślad za oczekiwaniami naszych klientów dążymy do uzyskania dla nich należnej rekompensaty w postaci odszkodowania, zadośćuczynienia lub renty. Obsługujemy również sprawy z zakresu prawa pracy, a także służymy pomocą w przygotowywaniu umów i regulaminów oraz w kwestii obsługi prawnej podmiotów gospodarczych.

Młodość i doświadczenie

Nasz zespół budujemy w oparciu o zgraną grupę specjalistów, umiejętnie łączących w pracy młodzieńczą pasję z wiedzą i doświadczeniem. Każdy z nich już w czasach studenckich zdobywał umiejętności praktyczne, niejednokrotnie współpracując z renomowanymi instytucjami z branży prawniczej. Zdając sobie przy tym sprawę, że na sukces zawodowy składają się przede wszystkim ciężka praca i ciągłe doskonalenie się nie spoczywamy na laurach, ale nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, zdobywając biegłość w kolejnych dziedzinach prawa. Dzięki temu tworzymy różnorodną pod względem praktyki grupę, co stanowi gwarancję profesjonalnej obsługi prawnej przy zachowaniu najwyższych standardów komunikacyjnych i etycznych.

Networking i outsourcing

Traktujemy networking, czyli model współpracy polegający na łączeniu wiedzy i umiejętności osób specjalizujących się w odmiennych dziedzinach, jako nieodłączny element naszej codziennej pracy. Dzięki budowanej przez lata mobilnej sieci kontaktów możemy błyskawicznie konsultować wyjątkowo trudne lub wykraczające poza nasze kompetencje przypadki ze specjalizującymi się w danej domenie prawa osobami. Ponadto, z myślą o tych kancelariach, które potrzebują wsparcia w realizacji większych projektów, świadczymy usługi w zakresie outsourcingu. Proponujemy stałą lub doraźną współpracę w ramach której zapewniamy dostęp do specjalistycznej wiedzy, wykwalifikowanych ekspertów oraz pomocnego oprogramowania.